MÖBLER / Bord / Salongsbord 7775383
nr 777 5383
Salongsbord
1880-tal, längd: 112, djup: 66, höjd: 74
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 september 2012
kl 17:24:32
150 kr
150 kr